4 Oct 2012

This Is ItThis is exactly what I would like to wear today - a bright colourful outfit for a good autumn mood. But as I´m having a cold, I´m staying in bed with a million of handkerchieves around me instead. 

The weather is a difficult part of living in Belgium and this "flu" autumn season is the worst. :-( Don´t expect any Indian summer and better get your hoods, hats and scarves ready. Yes, here even I got used to wearing hoods. In Czech, I used to wear umbrellas but in Belgium I can´t recommend them as here a wind gust settles an umbrella in max. five minutes.

So, this was my optimistic post for today. :-D

Tak přesně tenhle styl bych si dnes ráda oblékla - něco se zářivými barvami pro dobrou podzimní náladu. Místo toho ležím doma s chřipkou, kolem sebe asi milión kapesníků. 

Počasí je na Belgii jedna z nejhorších věcí a tahle podzimní chřipková sezóna je vůbec nejotravnější. :-( Něco jako babí léto tu opravdu nečekejte, zato si celoročně připravte kapuce, čepice, šátky a tak. Jo, v Belgii jsem se i já naučila nosit kapuce. Ještě si vzpomínám, jak jsem v Čechách nosívala deštníky, ale to v Belgii nedoporučuju, protože tady vám ho tak do pěti minut zlikviduje poryv větru. 


Leonard Misonne: The Bad Weather
Photo by www.theredlist.com

Tak to byl můj dnešní optimistický příspěvek :-D


Dress: Topshop
Hat:   HM
Shoes: Tommy Hilfiger7 comments:

 1. Copak Belgie, stačí taková Šumava... Znáš film Král Šumavy? Tak to je typické místní počasí. A Javor..., ten je permanentně v mracích a když náhodou ne a jsou vidět i Alpy, přijde zhoršení. Ani se nedivím, že ho Marie Terezie tenkrát vsadila v kartách a v klidu prohrála:-)

  Jinak fotky moc pěkné! Sluší, sluší, sluší moc!

  ReplyDelete
 2. This color looks great on you! Kisses*

  ReplyDelete
 3. wow! great picturessss! and you're so pretty as well! x I'm now following your amazing blog! <3

  http://thesassytheory.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Love your optimism! Could you please consider following each other? www.shineonbyandrea.blogspot.com Twitter:@shineonnbyandrea

  ReplyDelete
 5. Krásné barvičky! Kéž by podobný outfit nosily Češky častěji :-)

  WorldByBella

  ReplyDelete
 6. Tak to bych se tam zbláznila - já podzimy nemám ráda.. i když letos je docela hezky barevný a prosluněný a tak jak má být.. proto jsem zvolila za nejhorší období až zimu :)
  A krásné fotečky!

  ReplyDelete
 7. To je krasne!!!Ten kloboucek je uplne a totalne uzasny.
  Tenhle outfit teda rozhodne cloveku zvedne naladu.

  CHIC SICILY

  ReplyDelete