17 Oct 2013

Fascinator for a WeddingLast weekend I wore this outfit for a lovely wedding that took place in Palais des Colonies in Brussels. Let me just say that I loved everything about this wedding, its location, the ceremony, and the bride looked just sooo beautiful!

Unfortunately I was running a bit late and also it was too cold to stay outside without a coat, so we took just a very few snap-shots of my outfit and didn´t really take the best out of the lovely location.

Except of the jewels, my entire outfit was new. Although I really liked this combination, I have to admit that it brought some difficulties... Firstly, as I´m already quite tall, it was really funny to get into the car with a high fascinator on my head... :-D Secondly, I´ve quickly discovered that the dress doesn´t really keep its position and the skirt shifts up after any move I do (a good lesson that I shouldn´t just stand in front of a mirror in the shop next time!). And finally, I confess that wearing brand new Louboutins for more than ten hours wasn´t a piece of cake... Well probably I´m crazy but I would wear this outfit again and again no matter what, it just feels so special! :-) 


V poslední době se v mém okolí se svatbami doslova roztrhl pytel. Proto pro vás dnes mám další svatební outfit, který jsem na sobě měla minulý víkend na opravdu krásné svatbě mých přátel v Palais des Colonies v Bruselu. 

Bohužel jsme poněkud nestíhali a navíc bylo dost chladno na to, fotit se venku bez kabátu, takže jsme jen narychlo pořídili pár snímků a, což mě obzvlášť mrzelo, ani jsme při focení nevyužili krásnou lokalitu.

Kabelku, šaty, boty a klobouk – fascinátor jsem na sobě měla poprvé. A i když se mi celá tahle kombinace moc líbila, musím přiznat, že její praktické nošení přineslo určité potíže. Tak předně, nejsem zrovna malého vzrůstu, tudíž nacpat se do auta s podobnou kreací na hlavě rozhodně nebylo jen tak. Pro pozorovatele to ale muselo být docela zábavné. :-D Také jsem velmi rychle zjistila, že šaty jsou sice moc pěkné, nicméně jejich sukně se asi tak po třech krocích se začne protivně posouvat nahoru. Poučení pro mě, že v obchodě nestačí se na sebe koukat do zrcadla, není od věci se v šatech projít, že. A konečně musím, byť nerada, přiznat, že strávit deset hodin ve zbrusu nových Louboutinkách bylo opravdu žůžo. Ale nejhorší na tom celém je, že bych takhle speciálně „načančaná“ nejraději vyrazila hned znovu. Asi nebudu normální. :-)

Dress:      Pinko
Shoes:      Christian Louboutin
Bag:        Gucci
Ring:       Yves Saint Laurent
Fascinator: Stephanie Gersdorff

8 comments:

 1. Ohhhh WOW!!
  You look like royalty in this stunning outfit Klara and that BAG!!!
  Just perfect!
  By the looks of it, you had an amazing time!

  Have a fabulous day xx Tamara Chloé

  http://www.tamarachloestyleclues.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. You look stunning in this outfit! :)

  Visit my blog: I AM JENNIYA

  ReplyDelete
 3. Really fascinating! :-)

  ReplyDelete
 4. teda na tebe je radost pohledet!!! i kdyz jsi asi opravdu musela v novych botach trpet:)

  ReplyDelete
 5. Nádhera - Ty, fascinátor a lodičky! Úžasný:-)

  ReplyDelete
 6. Naozaj výborné! A chválim aj make-up s ružovým rúžom, červený by to zabil niekam inam... Fascinátor fantastický /tiež som slintala v Bruseli v obchodoch s klobúkmi, odniesla som si hneď dva... v našich končinách ale nepoužiteľné, žiaľ/. Klobúk dole, krásne!

  ReplyDelete