23 Nov 2013

The Wrapper
Well I´m obviously fighting with a cold, and furthermore, had a bad-hair day (again, obviously) but hey, this blog is primarily about fashion, so let´s be gentle and focus on my outfit only! :-) This long coat with lapels and belt is my newest equipment to survive Belgian winter. Well, it shouldn´t disappoint me as its composition is 80% wool, 15% mulberry silk and 5% nylon. I´ve never had an elegant long coat of this kind (it looks like a bathrobe, doesn´t it?), so I´m actually quite curious what outfits I´m gonna match it with. The first one, however, was more than clear - a cream turtleneck and skinny jeans.


Sice je vidět, jak na mě leze chřipka, k tomu se mi nepovedl účes, ale říkám si, že tohle je blog primárně o módě, tak se prosím zaměřte na outfit a ne na mě. :-) Tenhle kabát je má nejnovější výzbroj proti belgické (rozuměj obzvlášť vlezlé) zimě. Složení je 80% vlna, 15% hedvábí a 5% nylon, tak snad mě nezklame. Ještě nikdy jsem podobný elegantní plášť (vlastně je to střihově úplný župan!) neměla, tak jsem sama zvědavá, jaké mě k němu budou napadat kombinace... Ta první byla ale víc než jasná - krémový rolák a úzké džíny. Coat:       Zara
Turtleneck: Zara
Jeans:      Zara
Glasses:    Tom Ford
Watch:      Michael Kors
Shoes:      New Look

8 comments:

 1. Skvělý.
  Právě jsem tvůj blog objevila a asi se budu často vracet. Moc se mi líbí, že jsi od většiny ostatních blogerek fakt originální. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc, to mám fakt radost!
   Mimochodem, mně se tvůj blog taky líbí. :-)

   Delete
 2. Škoda, že jsi "nepovedený" účes nezakryla kloboukem:-))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Že k tomuhle kabátu budu nosit klobouky, to je asi zřejmé. :-) A nejspíš trochu větší, ať nevypadám jako inspektor Clouseau. :-) Ale ne v téhle kombinaci, líbí se mi právě ta jednoduchost.

   Delete
 3. účes máte pěkný :-) a kabát je boží! Marcela

  ReplyDelete
 4. Ten kabat je naprosto uzasny a fotky majou takovou snovou atmosferu...krasne!

  ReplyDelete