15 Dec 2013

Fur with Mauve
I prefer to wear very warm & comfy clothes these days (still having a cold). A cashmeer sweater, silk scarf and faux fur coat are a perfect pick. My jeans are new, got them in London. When I bought them, the shop assistant forgot to remove that plastic security beeper, I didn´t notice it´s still there and as I wore the jeans immediately the next day, I was beeping in each store I entered. Very blond... :-)


Pořád trochu bojuju s nedoléčenou chřipkou, takže se mi nechce nosit nic jiného než maximálně pohodlné a teploučké oblečení. Kašmírový svetr, hedvábný šátek a kožíšek jsou tak ideální volbou. Džíny mám nové, úlovek z Londýna... Což mi připomíná, že mi z nich v obchodě zapomněli odstranit takový ten plastový bezpečnostní pípák, čehož jsem si ovšem nevšimla, džíny si hned druhý den vzala na sebe a pípala v obchodech o sto šest. Prostě blondýna, co byste čekali. :-)

Hat:     Zara
Jeans:   Levi´s
Shoes:   Ash
Sweater: Samarang Cashmeer
Coat:    Topshop
Scarf:   vintage
Gloves:  vintage7 comments:

 1. Moc ti to sluší. Já mám tyto outfity moc ráda. Krásné džíny.

  ReplyDelete
 2. Krásná barva rukavic!

  ReplyDelete
 3. Klárko! Ten pípák má v průměru cca 5 cm a ty jsi si ho nevšimla?! Co to bereš na chřipku???...haha

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nojo, on byl dost placatý a ukrytý v zadní kapse... Pocítila jsem ho, až když jsem si sedla na dřevěnou židli. Jinak by tam byl snad doteď... :-)))

   Delete
 4. I ever did it, and I think it was embraced :)) btw, I loove fur coat. I swore it's warm and comfy, I need it, because it's getting cold here

  mallieams.blogspot.com

  ReplyDelete