26 Dec 2013

Grey Feather Bolero
Hi guys, do you enjoy your Christmas time? I´m in Czech, spending time with my family and eating everything my grandma cooks and bakes (and she does it nonstop)! :-))) 
This is my outfit from last week, with new stuff from London - Levi´s skinnies, a kind of opulent feather bolero and an enamel skull ring from Alexander McQueen that didn´t leave my finger since I bought it! :-) And last but not least are the earrings, I got them in a small vintage store in Notting Hill.


Ahoj, jak trávíte svátky? Já jsem na Vánoce u babičky v Čechách a svátky trávím klasicky, tedy přecpáváním se vším, co moje babička uvaří a upeče (přičemž babička vaří a peče prakticky nonstop). :-)
Tenhle outfit jsem měla na sobě minulý týden a obsahuje novinky, které jsem si přivezla z Londýna - levisky, poněkud opulentní péřové bolerko a prstýnek s lebčičkami od Alexandera McQueena, který jsem snad ještě nesundala z prstu, co jsem si ho koupila. :-) A také náušnice, na ně jsem narazila v malém obchůdku v Notting Hillu.


Bolero:   Miss Selfridge

Jeans:    Levi´s
Shoes:    Sam Edelman

Earrings: from a vintage store in Notting Hill, London

Ring:     Alexander McQueen

Necklace: Tiffany & Co. 

Sweater:  NKO Cashmeer

Watch:    DKNY

Shades:   Ray Ban

Bag:      Diane von Furstenberg
Bracelet: Forever 21
6 comments:

 1. To bolerko je parádní, a přidává outfitu šmrnc :)

  ReplyDelete
 2. Naprosto miluji opulentní péřové kousky!!! Mám dvě vestičky a ty mám moc ráda, jen se bohužel našly kritičky, ale neva, já je nosím i dál s hrdostí! Tobě sluší tento kousek naprosto skvěle. Krásné!

  ReplyDelete
 3. Absolutně úžasný post!

  ReplyDelete
 4. Seriously, I love your jacket, it looks warm and comfy, I think I want it. I love your boot also, it looks very cool. And I love you ring, it simple but classy :)

  mallieams.blogspot.com

  ReplyDelete