25 Feb 2014

Granny in Brussels!My beloved granny came to Brussels to visit me and we had the best time together - discovering the city, going on trips around Belgium and enjoying each other. Hope she´s gonna visit me soon again! 
As always, my grandma forbid me to show her pictures on the blog so I won´t do that (such a pity!) except of this photo of us which even she agreed is too nice to be left apart. :-)


Já vám nevím, proč už mi babička nechce věřit, když jí dávám čestné pionýrské, že už ji na blog nedám... :-))) Ale na mou obranu, myslím to upřímně. ;-) Jenže když pak vidím takovou krásnou společnou fotku, byla by věčná škoda alespoň tu jednu na blog nedat... :-)
Konečně se mi podařilo babičku přemluvit, aby za mnou přiletěla do Bruselu na návštěvu. Prochodily jsme město, jezdily na výlety, ochutnávaly místní speciality, konečně jsme probraly všechny důležité věci a vůbec jsme se měly moc krásně. Babi, zase brzy přijeď! :-)
Bag:     Alexander Wang
Coat:    Zara
Jeans:   Levi´s
Shoes:   See by Chloé
Shades:  Ray Ban
Sweater: & Other Stories


Photo by Jan Fikacek

12 comments:

 1. To je krásná fotka! :)) Já už vidím mojí babičku, jak by za mnou někam letěla... :D A máš úžasný boty .)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Však mi to taky dalo přemlouvaní. Ale vyplatilo se! :-)

   Delete
 2. Hele a není to tím, že jsi nikdy pionýrkou nebyla?! haha:-)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale jako malá jsem děsně chtěla! Nemůžu za to, že mi pionýra zrušili dřív, než jsem mohla vstoupit. :-)))

   Delete
 3. Hmmmm, pěkná taška..;-)))

  ReplyDelete
 4. Krásný jednoduchý outfit...jako obvykle s třešinkou na dortu - tentokrát jsou to boty.Váš blog je vedle Sartorialist, Garance Doré a Well- living můj nejoblíbenější. I když jsem jiná věková kategorie, váš smysl pro styl, vytříbený vkus a elegance jsou pro mě často inspirací..:-) A.K.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju Vám, to jste mě opravdu moc potěšila. :-)

   Delete
 5. Moc hezké to je. A s babičkou Vám to sluší! Kabelka vypadá, jak kdybyste ji měla odjakživa, tak pěkně k Vám pasuje! :-)

  ReplyDelete
 6. To je skvělé mít takovou super babičku, navíc krásnou a milou. Fotka se vám povedla a sluší vám to!

  ReplyDelete