7 Apr 2014

Striped Yogi


 
Recently I got really enthusiastic about Bikram yoga, a kind of yoga which is practiced in a room heated to over 40°C, so you sweat a lot and exhaust yourself, but the feeling after the workout and gained condition are simply worth it.
 
I practice diligently, improve
slowly and above all, enjoy it a lot. But I was really surprised when after the last lesson, the instructor came to me and said that I´m actually working out very well and whether I would be interested to take a course and start teaching yoga! Of course, I was very flattered, I have to say that when it comes to sport, I´m really NOT gifted, and with exception of skiing, this was probably the only case I have ever been told compliments about my athletic performance. :-D 

Honestly I´ve got NO idea how I'm gonna find time for this, but I think I´m gonna give it a try. Soon I might become a yoga instructor! 8-)


V poslední době jsem se nadchla pro Bikram jógu, pokud neznáte, to je jóga, která se cvičí v děsném vedru přes 40°C, strašně se u ní zpotíte a vysílíte, ale ten pocit po cvičení a získaná kondice prostě stojí zato.

Já cvičím pilně, pomaličku se zlepšuji a moc mě to baví. No a proč to vůbec píšu, minule za mnou přišel instruktor, že mi to jde a jestli bych si prý nechtěla udělat kurz a občas učit. Prostě mi úspěšně zalichotil a já mu na to kývla. Taky aby ne, jsem naprostý sportovní antitalent a tohle je mimo lyžování (které se úplně nepočítá, protože lyžuju v podstatě od doby, kdy jsem se naučila chodit, takže bych měla vlastně spíš umět lyžovat líp) asi jediný případ, kdy někdo pochválil můj sportovní výkon. :-D 

Upřímně řečeno, nemám tušení, jak to budu stíhat, ale zkusím to. Po večerech ze mě (časem) bude instruktorka jógy. 8-)Sweater:   Replay
Shoes:     Sam Edelman
Skirt:     Bershka
Bracelets: Sal Y Limon
Watch:     Lacoste
Aviators:  Ray Ban
Bag:       Furla


Photo by Jan Fikacek10 comments:

 1. What a great outfit! I absolutely love the stripes. Stunning!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Paráda! :) Na birkam jógu taky chodím, ale upřímně dost záleží na cvičiteli. Už jsem zažila parádní a taky nic moc, je to tak na půl :) Ale věřím, že tobě to půjde :). Outfitu nemám co vytknout, vypadáš nádherně jako vždy ;)

  ReplyDelete
 3. I ty jogíne:-) V tomto slušivém outfitu moc na jogína nevypadáš. Krásně jsi to zkombinovala. Fotky se povedly.

  ReplyDelete
 4. ten svetr je dokonalej <3
  opět velice pěkný outfit!

  Blondies z My Blond World

  ReplyDelete
 5. Krásna modrá s ešte krajšou marhuľovo-korálovou na lodičkách - som zase inšpirovaná. Obchody, traste sa :) A inak ti to samozrejme veľmi pristane, iste aj zásluhou bigram jógy.

  ReplyDelete
 6. super jarní outfit, pruhy miluju. Gratuluji ke cvičení jógy, ať se daří:)! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Myslím, že je to od nich super reklamní tah. Určitě jim stoupne přinejmenším pánská návštěvnost, když bude instruktorka takováhle kočka! ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A já myslela, že je to tím, jak mi to pěkně jde... :-)))

   Delete
 8. Great look.. great photos....
  i wana to start yoga..
  bikram positions looks too difficult to real..
  how much time it took to learn for you..?

  ReplyDelete