2 May 2014

Cat "Model" :-)Beauty isn´t everything, and it seems that our darling Maurice simply doesn´t have what it takes to be a good model. :-))) Obviously he is NOT strong in posing, and yesterday when my friend and photographer came, Maurice better hid himself above the cupboard. Not a fan of strangers... :-)


Náš milovaný kocour je důkazem, že krása není pro modeling všechno. :-) Je to sice fešák, ale jak sami vidíte, v pózování zrovna nevyniká, a když se u nás včera stavil můj kamarád fotograf, z focení nebylo nic, protože se Maurice pro jistotu vyškrábal nahoru na kuchyňskou linku. Cizí lidi prostě nemusí. 

Až na to otravné focení ale vypadá, že se u nás má dobře. Roste jako z vody (spíš jako otesánek, na sedmi měsících má skoro 5 kg), mazlí se jako o závod a občas trochu zlobí, asi abychom se zas nenudili. :-)

Začíná také slyšet na své jméno. S přítelem jsme ho pěkně dlouho vybírali a Maurice bylo nakonec to jediné, na kterém jsme se shodli. Prostě co zní zvukomalebně ve francouzštině, nezní úplně nejlíp v češtině a naopak. A kocour taky mohl dopadnout hůř. Přítel česky neumí, jen pár základních vět a slovních spojení. A tak jsem tuhle zase jednou začala se svou malou lekcí češtiny. Povídám:

"To je kocour. Je černobílý. Je - černo - bílý."

A přítel na to:

"Anó! Já rosumim! ČERNOBYL!" 

Chudák Maurice... :-)))

Paní chovatelce šlo focení Maurice o dost lépe než mně... :-)


Last photo by Bozena Hronova


2 comments:

  1. Zlatíčko!!!

    ReplyDelete
  2. Hihi prý Černobyl! Chudák kočičák! :D

    ReplyDelete