22 May 2014

Summer Co-ordsThe summer is almost here and the wonderful sunny weather outside inspires me with new ideas for my summery closet. There are three things I´d like to purchase for the upcoming season -  a maxi dress, sandals and a cropped top with a matching bottom (skirt/skort/shorts - I´m quite open). :-) I found these three cool co-ords from Ark, so perfect for the beach! I cannot decide which one to choose, so I´d like to ask you, which one do you vote for? The dogtooth one, the white one or the pink one? Thanks for your advice!Se stoupajícími venkovními teplotami mě napadají nové a nebezpečné myšlenky, co mi v šatníku na léto nutně chybí. Zatím si myslím na nějaké pěkné maxišaty, sandály a taky komplet - krátký vršek a k němu sukni, kraťasy nebo "sukňokraťasy", prostě co by byl ideální třeba na pláž. :-) Líbí se mi tyhle tři od Ark a jelikož se nemůžu rozhodnout, chtěla bych vás se zeptat, pro který z nich byste hlasovali? Pro ten s kohoutí stopou, bílý nebo růžový se sukní? Děkuji předem za tipy!

Photos by www.ark.co.uk

12 comments:

 1. Pink! Tady není, o čem diskutovat :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky jsem si tě v něm hned představila, prostě tvůj styl. Ale myslím, že nešlápneš vedle ani se zbytkem :))

   Delete
 2. Mně se líbí ten bílý! :-)

  ReplyDelete
 3. Všechny :)! Určitě je užiješ - a topy můžeš nosit i na podzim nebo na jaře se sakem :).

  ReplyDelete
 4. No, tak už chápu Vaši nerozhodnost...:D Krásné jsou všechny tři.
  Na pláž se mi asi nejvíc hodí ten poslední. První komplet si dokážu představit laděný do nějakého retra na procházky po městě či parku... A ten druhý by se mi líbil na nějakou party, kde chce tentokrát člověk spíš než výstřihem zaujmout štíhlým pasem a dlouhýma nohama, což splňujete... ;-) Hmm, tak vidím, že jsem moc nepomohla... Našla bych využití pro všechny tři...:)

  ReplyDelete
 5. Bílý na pláž a poslední do města nebo na korzo. Ten první je taky kraťasový? Nevím, ale tak nějak mi u něho něco chybí...

  ReplyDelete
 6. Vidím, že jsem v menšině, ale hlasuju pro ten první s kohoutí stopou! :)

  ReplyDelete
 7. Mně se nejvíce líbí to bílé.

  ReplyDelete
 8. Děkuju moc za vaše tipy! Ale stejně pořád nevím... :-)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. A co Vám radí přítel? V jakém modýlku byste se mu líbila nejvíc? ;-)

   Delete
  2. Obávám se, že je mu to úplně jedno... :-)))

   Delete
 9. taky hlasuju pro bílý!!! :)

  ReplyDelete